dARk WorLd

ArAdIğInIz hErŞEy bUrAdA!!

AnasayfaSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Gala Eleştirmeni

YazarMesaj
Eva Catty Twain
Admin/Karanlık Lady
Admin/Karanlık Lady

Galleon : 75000

MesajKonu: Gala Eleştirmeni   Salı Ocak 22, 2008 1:10 am

Akşam canım sıkıldı ünlülerin galaya giderken giydiklerini eleştirmeye karar verdim Rolling Eyes

Nicole severdim seni kıs ama ne bu kılık böyle.Uzayla ilgili bir film mi seyrettin dürüst ol kızmıcam!Marsa felan gitçeksen başlığını da tak uyumlu olsun Very Happy Kız çıkar onları rezil oldun cümle aleme!!!!

Reese burada çok şık!Bayıldım kıyafetina.Ayakkabıları,açtık bıraktığı dalgalı sarı saçları ve hafif makyajı ile bütünleşmişş!!Ama biri buna gülmeyi öğretsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katie Holmes iflas etti yazık acıyorum ona.Galiba modaycıya verecek parası kalmadığından büyükannesine diktirmiş elbiseyi!!Verin Allah rızası için üç be kuruş kadıncağıza Very Happy

Salma Heyek bilmem fark ettinizmi ama dubaya dönmüşş Laughing Aman bizden uyarı Salma hemen bir diyetisyene başvur ve o çarşafı bir an önce çıkart.Yahu sizi kim giydiriyor!!! Evil or Very Mad

Olmuyor Beyonce,olmuyor!!Bende seni bir halt zannederdim.Açmadığın yer kalmamış.Azcık adabı öğren.Ahlak diye bişi var kapatın çocuklar gözlerinizi azıtmış bu!!!

Cameron Diaz seni gönülden kutluyorum canım.En berbat kuaföre gidip sırf para kazansın diye şebeğe bile dönmeyi göze almışsın.İnsaflı kadınsın.İnsaflı olduğu kadar cimri de!!Perdeden kıyafet yapmış kendine Laughing Hadi belindeki kemerle bilekliğin bütünleşmiş ama o siyah kurdele nerden çıktı???Mısırdaki dedenden mi kaldı Cameron??

Rinko banyo liflerini işe yarar bir hale getirdiğin için tebrikler kusummm!!O güzel çekik gözlerini de Avrupalılara benzetmeye çalışma doğal kal azcık!Parmağına takmaya çalıştığın uyduruk yüzüğü de görmedim sanma?Bit pazarından mı aldın kıs yoksa???

Emilyy süpersin canım başka bişi söylemicem ama ya size hangi salk topuz moda dedi.Bırakın o saçlarınızı özgür.Öyle daha güzelsiniz.Ayrıcana çantanın manevi değeri var galiba.Öyleki bu şahane güzelliği sıfıra iindirmeyi göze alacak kadar çok sefiyomuşsun demekki Very Happy

Moda kraliçesi konuşuyor burda.!!!

Kullanıcı Dostu Admin
Kullanıcı Dostu Admin

Job/hobbies : Baş Yoldaş,Rosié Şeker Dükkanı Sahibi
Galleon : 4950

MesajKonu: Geri: Gala Eleştirmeni   Salı Ocak 22, 2008 9:54 pm

Çok güzeller ama bazı resimler görünmüyor.
Kullanıcı profilini gör
Avril Lavigne
Şirin Admin
Şirin Admin

Job/hobbies : Lucas Cafe Sahibi
Galleon : 7500

MesajKonu: Geri: Gala Eleştirmeni   Çarş. Ocak 23, 2008 11:22 am

Evet gerçekten de güzel olmuş...
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gala Eleştirmeni   Paz Ocak 27, 2008 8:51 pm

Bu nasıl eleştirilerdir Allah'ım bir saçını başını yolmadığın kalmış kızların xD

Gala Eleştirmeni
1 sayfadaki 1 sayfası